גבע גזית

סוחר פעיל בחוזים עתידיים, חונך, מאמן סוחרים ומרצה בכיר.

יליד שנת 1967, גדל בת"א גר בכפר סבא, נשוי באושר לורד ואבא לירדן וסער המקסימים.

את דרכו התחיל בקורס בסיסי בנושא "ניהול תיק השקעות אישי וניתוח טכני", ובסיום הקורס החליט ללמוד את תחום ההשקעות והמסחר באופן יסודי ולעומק. עם השנים המשיך לקורסים נוספים בנושאי מסחר יומי ותוך יומי במניות, מסחר בחוזים עתידיים, מט"ח ואופציות.

"…עסקתי שנים ברפואה אלטרנטיבית, משלימה בתחום התזונה וגמילה מעישון. שוק ההון היה בשבילי משהו גדול ומאיים. חשבתי שרק מי שלמד כלכלה או טוב במספרים יכול להצליח…. מהר מאוד גיליתי שמסחר בשוק ההון הוא משהו אחר לגמרי מכלכלה והוא הרבה יותר פשוט ונגיש משדימיינתי".

כסוחר ותיק ומנוסה, מרצה, מאמן, וחונך בתחום זה, הציב לעצמו כיעד, להעביר את הידע, והניסיון שרכש, בשיטה שתחסוך לכם כסף רב וזמן, תוך שימוש מושכל בכלים מתקדמים ונכונים, שיפתחו בפניכם את הדרך להצליח במסחר זה, ולהרוויח בגדול!

מה שחשוב, שלאורך כל הזמן הקדשתי שעות רבות ביממה לצפייה במסחר און-ליין, רכישת ניסיון מסחר בפועל עם תוכנות דמו וכמובן, מסחר בזמן אמת עם כסף אמיתי – הכסף שלי".

המסחר בחוזים עתידיים הינו מסחר קל ופשוט המהווה נגזרת מסחר בעלת פוטנציאל רווח גדול, מול סיכון קטן מאד, במיוחד לסוחר מתחיל, בעל חשבון מסחר התחלתי קטן.

שוק החוזים העתידיים, הינו שוק נטול השפעה של בעלי עניין, עושי שוק, ובעלי אינטרס למיניהם, מכאן היתרון העצום בו, שכן אף לא אחד מהם מסוגל להניע שוק עצום זה למטרותיו ולכן, המסחר בו, תוך שימוש בכללי יסוד נכונים ובשיטה הנלמדת בקורס, אותה פיתח במהלך השנים, מגלם פוטנציאל רווח גדול.

..זהו המסלול היחיד שמכניס אותך לראש של סוחר. כל חומר הלימוד מתבצע תוך כדי מסחר בפוזיציות Real-Time.."

סיום המסלול ההכשרה הינו בעצם רק התחלה של דרך חדשה, לכל בוגרי המסלול שמורה הזכות להשתתף באופן פעיל, בחדר מסחר און ליין, שירות איתותים יומי  מתקדם ייחודי, סקירות שבועיות, בפורום, תמיכה ועזרה טלפונית.

גבע גזית

הקורסים של גבע